Jednym ze szczególnie chętnie wybieranych przez całe rodziny rodzajem sportu i rekreacji są spływy kajakowe. To okazja, by cieszyć się kontaktem z naturą, a jednocześnie szansa na integrację z bliskimi oraz poznawanie nowych osób dzielących podobne pasje. Jak mimo wszystko sprawić, by była to prawdziwa atrakcja zarówno dla dużych, jak i małych? Ekipę Kajaków RUDA tworzy grono entuzjastów przyrody i dobrej zabawy – organizujemy spływy po rzekach Wełna, Flinta i Warta, a także zapewniamy rozrywkę dzieciom. Najmłodsi szczególnie potrzebują doskonałej organizacji czasu i zajęć, by móc spożytkować pokłady swojej energii. My dokładamy wszelkich starań, by im to zapewnić. Oferujemy różnego rodzaju atrakcje na kajakach dla dzieci poza samym spływem. Poznaj najciekawsze z nich!

Plac zabaw i małpi gaj

O ile gusta i charaktery najmłodszych często się różnią, to wszystkie maluch łączy jedno – nie znoszą nudy. My dbamy o to, by u nas to uczucie nigdy im nie towarzyszyło. Wśród atrakcji dla dzieci proponujemy na przykład plac zabaw z torami przeszkód czy dmuchanymi zjeżdżalniami i innymi konstrukcjami. Dostarczają one najmłodszym wiele rozrywki, a jednocześnie gwarantują bezpieczną zabawę. Dzięki miękkim powierzchniom maluchy nie zrobią sobie krzywdy, eksplorując przeznaczone im atrakcje. Natomiast dostępny mini małpi gaj pozwoli dzieciom ćwiczyć swoją sprawność fizyczną, koncentrację oraz koordynację ruchów. Stanowi ciekawe wyzwanie, które najmłodsi chętnie podejmują, żeby się sprawdzić oraz po prostu dobrze się bawić. Oprócz tego pośród atrakcji dla dzieci, które przygotowaliśmy, jest też piaskownica. Korzystają z niej przede wszystkim maluchy.

Tak szeroki wybór rozrywek sprawia, że niezależnie od wieku najmłodsi mogą znaleźć dla siebie zajęcie, które pozwoli im zapomnieć o nudzie.

Wspólne grillowanie

Niezwykle ważny jest czas spędzony w rodzinnym gronie. To idealna okazja do rozmowy, żartów, pośmiania się i zbudowania miłych wspomnień. Z tego względu rodzice z dziećmi chętnie wyruszają na atrakcyjne pod wieloma względami spływy kajakowe. Taka wyprawa nie musi mimo wszystko oznaczać jedynie czasu spędzonego na wodzie. Już po pokonaniu trasy dobrym pomysłem będzie zorganizowanie grilla w gronie najbliższych. Taką ucztę można połączyć ze wspólnym śpiewaniem piosenek czy różnymi grami i zabawami dla całej rodziny. Co więcej, po spływie lub atrakcjach, z których dzieci mogą korzystać na kajakach, warto spożyć pożywny posiłek, by nadrobić straty energii.

Cieszenie się bliskością natury, pokonywane pięknych, przetestowanych tras, obserwowanie ptactwa i roślinności, aktywności dla małych i dużych – to jedynie kilka rozrywek, które proponujemy. Organizując spływy kajakowe, dbamy nie tylko o dobrą zabawę dla dorosłych, lecz i dla najmłodszych. Czekają na nich u nas dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw, mini małpi gaj oraz wiele innych. A po tych wszystkich formach rekreacji odpocząć można przy wspólnym grillu.

Kajaki RUDA to nie tylko profesjonalnie zorganizowane spływy, lecz również szereg atrakcji dla całych rodzin, w tym też dla dzieci. Warto z nich skorzystać!